- Бізнес історія та її місце в системі координат суспільно-економічних наук.

- Соціальна модернізація та бізнес: від традиційних до модерних форм організації бізнесу.

- Бізнес-історія та економічний розвиток в різних регіонах та у різні епохи.

- Історія фірм, підприємців, підприємницьких династій.

- Стратегії пристосування бізнесу у несприятливому діловому середовищі.

- Підприємництво та суспільство в історичній ретроспективі.

- Інтернаціоналізація бізнесу і соціокультурний трансфер.

Редакція приймає статті, написані англійською, українською або російською мовами. Обсяг статей – до 30 тис. знаків з пробілами.

Передбачається створення таких рубрик: “Статті”, “Джерела”, “Рецензії”, “Події”.

Докладніше про вимоги до оформлення статей дивіться на сайті історичного факультету.

Терміни підготовки спецвипуску:

- 10 січня 2014 р. – дедлайн подання статей до редколегії.

- 10 січня 2014 р. – рішення редколегії про рекомендацію статей до друку.

- 21 лютого 2014 р. – у редколегію мають бути поверенені статті із правками.

- 10 вересня 2014 р. – друк збірника.

- 10 жовтня 2014 р. – розміщення електронної версії збірника в електронному репозитарії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, додання збірника у РІНЦ.

Прохання відправляти статті секретарю “Вісника” доц. Володимиру Кулікову на адресу vlkulikov@gmail.com

 

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ

 

1. У статті необхідно дотримуватись наступного розташування елементів:

 

• УДК статті.

 

• Назва статті, прізвище, ім’я, по-батькові автора (повністю).

 

• Місце роботи автора.

 

• Посада, вчене звання автора; контактні телефони, адреса електронної пошти автора.

 

• Резюме українською, російською та англійською мовами (кожне – до 500 знаків). Резюме починається з прізвища автора і назви статті. Резюме має містити інформацію про суть дослідження, отримані результати.

 

• Ключові слова українською, російською та англійською мовами (3-5 слів кожною мовою після відповідного резюме ).

 

• Текст статті.

 

• Примітки.

 

• Список скорочень.

 

Формат. До розгляду приймаються статті, написані українською та російською мовами у текстовому редакторі, сумісному з MS Word. Електронний варіант повинен бути представлений у вигляді одного файлу. Назва файлу складається латинськими літерами з прізвища автора та перших двох-трьох слів із назви статті. Наприклад: Brodel_Materialnaya_Civilizaciya.

 

Шрифт та абзац. Шрифт Times New Roman. Розмір кегля – 14. Міжрядковий інтервал – полуторний. Відступ першої строчки абзацу – 1 см. Виділяти слова жирним шрифтом та підкреслюванням, збільшенням чи зменшенням шрифту заборонено.

 

Примітки – наскрізні, заключні в квадратні дужки. В дужках вказується порядковий номер роботи з списку літератури та через кому – сторінка. Наприклад — [4, с. 57]. Кілька робіт перераховуються через крапку з комою. Між елементами в дужках обов’язково повинні бути пробіли.

 

Список використаної літератури із заголовком «Примітки» виноситься в кінець статті. Роботи розташовуються в алфавітному порядку. Прізвище та ініціали автора виділяються курсивом. Бібліографічний опис повинен відповідати вимогам Держстандарту ДСТУ 7.1-2006.

 

Приклад оформлення :

 

* Шпотов Б. М. Американский бизнес и Советский Союз в 1920-1930-е годы: Лабиринты экономического сотрудничества / Б. М. Шпотов. – М., 2013. – 320 с.

 

* Касьянов Г. В., Толочко О. П. Національні історії та сучасна історіографія: виклики й небезпеки при написанні нової історії України / Г. В. Касьянов, О. П. Толочко // Укр. істор. журн. – 2012. – № 6. – С. 4-24.

 

* Степанов В. Интернет в профессиональной информационной деятельности / В. Степанов [Электронный ресурс]. Режим доступа: http://textbook.vadimstepanov.ru/. Доступ – 11.10.2013 г.

 

Скорочення. У тексті допускаються загальноприйняті скорочення. У кінці статті наводиться список скорочень з розшифровкою, наприклад : ДАХО — Державний архів Харківської області. 

Правильність оформлення статей редакція вважає невід’ємною характеристикою якості змісту, компетентності та професіональної культури автора статті. Статті, що не відповідають вищенаведеним правилам, редколегією збірника до розгляду не приймаються. Усі статті проходять рецензування. Редакція залишає за собою право відхиляти статті без пояснення причин. Редакція не вступає в полеміку з авторами рукописів і не пояснює причини відхилення статей.