Проблеми для обговорення:

- теоретико-методологічні проблеми національної пам'яті (історичний дискурс);
- пам'ять і національний метанаратив;
- пам'ять і культура,
- пам'ять і культурна спадщина: комеморації й репрезентації;
- колективна пам'ять: регіональний вимір;
- пам'ять і травма.

У ході дискусії передбачається обговорення актуальних проблем студій із дослідження пам'яті в Україні та інших країнах; впливи глобальних змін ХХІ століття на національну пам'ять, формування/існування моделей пам'яті; державної політики пам'яті (яка має бути державна політика пам'яті і чи має вона бути взагалі?).

Усіх зацікавлених просимо надіслати заявки для участі в роботі "круглого столу" (із зазначенням відомостей про автора (прізвище та ім’я, науковий ступінь, посада, коло наукових інтересів), контактної інформації (адреса електронної пошти та телефон), теми та тез виступу (обсягом не більше 2 тис. знаків). Зразок заявки додається.

Кінцевий термін подання заявок – 20 cерпня 2012 р. Оргкомітет залишає за собою право відбору заявок та матеріалів для публікації. Повідомлення про прийняття чи відхилення заявок будуть надіслані до 1 вересня 2012 р.

Запрошені учасники до 15 вересня 2012 р. мають надіслати до оргкомітету статті згідно з вимогами до оформлення фахових видань (обсягом до 20 тис. знаків). Матеріали круглого столу планується опублікувати окремою збіркою.

Заявку та тексти доповідей прохання надсилати не пізніше зазначеного терміну на Е-mаіl: ogienko@memory.gov.ua.

"Круглий стіл" відбудеться в приміщенні Українського інституту національної пам’яті за адресою: м. Київ, вул. Липська, 16.

Початок роботи о 10:00, реєстрація з 09:30.

Адреса Оргкомітету: 01021 м. Київ, вул. Липська, 16, Український інститут національної пам’яті; Тел. (044) 281-08-88 (відділ дослідження теоретичних і прикладних проблем національної пам'яті).

Завантажити заявку та інформлист >>