Стипендії передбачають безкоштовне проживання у Центрі терміном до одного місяця та доступ до ресурсів Центру. Стипендіати отримають кімнати у сучасному спільному гостьовому помешканні Центру. Вікна кімнат виходять у мальовничий зелений внутрішній дворик будинку, в кімнатах є доступ до безпровідникового Інтернету.

Стипендія не покриває коштів проїзду, харчування та інших витрат під час перебування стипендіатів у Львові.

Під час перебування у Львові ми запрошуємо стипендіатів презентувати своє дослідження у Центрі міської історії та подати статтю (підготовлену на матеріалах, опрацьованих впродовж стипендії у Центрі) для серії он-лайн публікацій "Ece-urban" Центру (див. http://www.lvivcenter.org/en/publications/) не пізніше, ніж шість місяців після закінчення гранту.

Заявка має містити:

* Опис проекту (1000-2000 слів);

* Резюме;

* Один рекомендаційний лист (для кандидатів без наукового ступеню).

Заявки приймаються на електронну адресу координатора стипендіальної програми Центру др. Ірини Мацевко (i.matsevko@lvivcenter.org) до 10 березня 2014 р. У полі "Тема" просимо зазначити "Residence Grant Application 2014". 

Ухвала про присудження стипендії оголошується не пізніше 1 квітня 2014 р. Не передбачено, щоб комісія публічно обґрунтовувала свої рішення.

Заявки приймаються українською, англійською, польською, російською та німецькою мовами.

Увага! Особи, які рекомендують кандидата на отримання стипендії, мають надіслати рекомендаційні листи зі своєї електронної пошти, зазначивши в листі свою контактну інформацію.

Розглядаються лише повністю заповнені заявки.

Інформація про стипендію також на сайті Центру міської історії http://lvivcenter.org/uk/grants/residencegrant-cfp-2014/