Цей семінар стане доброю нагодою для обміну досвідом та платформою для створення мережі експертів та інституцій, які впроваджують цифрову історію у регіоні Центрально-Східної Європи та безпосередньо в Україні.

Участь у семінарі безкоштовна. Організатори не забезпечують учасників проїздом та проживанням. 

Робоча мова семінару: англійська

Очікувані проекти-учасники семінару:

Warszawa 39

Центр міської історії - ЛІА

reVILNA. Vilnius Ghetto Project

Brama Grodzka

Starosajmiste.info – Past and present of Staro sajmičte

Експерти та дискутанти:

Др. Пол Артур (Paul Arthur), Університет Західного Сіднею (University of Western Sydney), президент Австралійської асоціації Цифрової Гуманістики (Australasian Association for Digital Humanities), Австралія.

Др. Чарльз ван ден Гювель (Dr. Charles van den Heuvel), королівська нідерландська академія науки і мистецтва (Royal Netherlands Academy of Arts and Sciences), директор науково-дослідницької групи у Huygens Institute (KNAW), Нідерланди.

За інформацією просимо звертатися до координатора семінару Марічки Погорілко за тел. 275 17 34 або електронною поштою m.pohorilko@lvivcenter.org">m.pohorilko@lvivcenter.org

 

Детальніша інформація про семінар і програма буде доступна на сайті Центру міської історії у вересні.Cемінар відбудеться за підтримки Європейської асоціації цифрової гуманістики.