Опис стипендіальної програми

Стипендіат(ка) стажуватиметься впродовж 10 місяців з вересня 2012 р. до червня 2013 р. у Інституті наук про людину у Відні. Стипендія покриває витрати, пов’язані з проживанням, проїздом, медичним страхуванням і поточними видатками на час перебування в Інституті. Стипендіат(ка) також забезпечується кабінетом, Інтернетом, засобами для наукової праці та іншими відповідними ресурсами у Відні.

Вимоги до кандидатів

Кандидат(ка) повинні:

  • Мати українське громадянство або постійно мешкати в Україні на період навчання чи дослідження
  • Навчатися в аспірантурі або нещодавно захистити кандидатську дисертацію
  • Мати не більше ніж 35 років

Умови складання заявок

Заявка повинна містити:

  • Опис проекту англійською мовою (не більше ніж 3 сторінки з подвійним інтервалом між рядками)
  • curriculum vitae, що включає список публікацій, англійською мовою
  • два рекомендаційних листи (бажано англійською мовою)


Термін складання заявок – до 31 січня 2012 р.

Заявки з усіма необхідними матеріалами просимо надсилати електронною поштою у формі прикріплених додатків (Word або PDF) на адресу академічного координатора Центру міської історії др. Ірини Мацевко: i.matsevko@lvivcenter.org.

У темі листа належить зазначити IWM Fellowship. Рекомендаційні листи окремо надсилають особи, які рекомендують кандидатів на e-пошту др. Ірини Мацевко: i.matsevko@lvivcenter.org

Комісія розгляне заявки та обере кандидатів для співбесіди, яка відбуватиметься на початку квітня у приміщенні Центру у Львові. Ухвала про присудження стипендії оголошується не пізніше 10 квітня 2012 р. Не передбачено, щоб Комісія публічно обґрунтовувала свої ухвали.