Місячна стипендія в Центрі міської історії 2013

Центр міської історії запрошує подавати заявки на щорічну стипендіальну програму місячного проживання і дослідження  у Львові.

Приймаються заявки на дослідження, які присвячені широкій інтерпретації міської історії як дисципліни, де перетинаються різноманітні підходи гуманітарних та суспільних наук. Проекти можуть включати "традиційний" архівний пошук, усну історію, етнографічну чи соціологічну методології.

Стипендії на місячне проживання у Львові пропонуються випускникам вищих навчальних закладів, аспірантам та науковцям (незалежно від громадянства, місця праці й проживання), зацікавленим у проведенні своїх досліджень у Львові.

Стипендії передбачають безкоштовне проживання у Центрі терміном до одного місяця та доступ до ресурсів Центру. Стипендіати отримають кімнати у сучасному спільному гостьовому помешканні Центру. Вікна кімнат виходять у мальовничий зелений внутрішній дворик будинку, в кімнатах є доступ до безпровідникового Інтернету.

Стипендія не покриває коштів проїзду, харчування та інших витрат під час перебування стипендіатів у Львові.

Під час перебування у Львові ми запрошуємо стипендіатів презентувати своє дослідження у Центрі та подати статтю (підготовлену на матеріалах, опрацьованих впродовж стипендії у Центрі) для серії он-лайн публікацій "Ece-urban" Центру (див. http://www.lvivcenter.org/en/publications/) не пізніше, ніж шість місяців після закінчення гранту.

Заявка має містити:

* Опис проекту (1000-2000 слів);

* Резюме;

* Один рекомендаційний лист (для кандидатів без наукового ступеню)

Просимо надсилати  заявки на електронну адресу академічного координатора Центру др. Ірини Мацевко (i.matsevko@lvivcenter.org) до 10 березня 2013 р. У полі "Тема" просимо зазначити "Residence Grant Application 2013".

Ухвала про присудження стипендії оголошується не пізніше 1 квітня 2013 р. Не передбачено, щоб комісія публічно обґрунтовувала свої рішення.

Заявки можна подавати українською, англійською, польською, російською та німецькою мовами.

Увага! Особи, які рекомендують кандидата на отримання стипендії, мають надіслати рекомендаційні листи зі своєї електронної пошти, зазначивши в листі свою контактну інформацію.

Розглядаються лише повністю заповнені заявки.

Інформація про стипендію на сайті Центру міської історії

http://www.lvivcenter.org/uk/grants/residencegrant-cfp-2013/