2018 04 10 vansee1

 

Український центр вивчення історії Голокосту спільно з Музеєм та Меморіалом «Будинок Ванзейської конференції» оголошують новий відбір учасників освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення». Освітній курс триватиме протягом травня – листопада 2018 року та складатиметься з навчального семінару в Києві (25-27 травня 2018 р.), дистанційного курсу та завершальної навчальної подорожі до Музею та Меморіалу «Будинок Ванзейської конференції» (9-13 вересня 2018 р.).

Брати участь в освітньому курсі можуть студенти, аспіранти українських вищих навчальних закладів та молоді науковці (до 35 років), котрі мають виражений та підтверджений дослідницький інтерес до різних аспектів геноциду євреїв під час Другої світової війни. Вітаються історичні дослідження, а також міждисциплінарні підходи до теми (напр.,психологія, філософія, культурологія, література тощо).

Достатнє для розуміння та спілкування знання англійської мови є обов'язковим!


Під час участі в освітньому курсі буде можливість обговорити теми, пов’язані з нацистською ідеологією, регіональними особливостями Голокосту, стадіями геноциду, психологією злочинців, іншими жертвами нацистської політики, особливостями порівняння геноцидів,формуванням політики пам’яті про Другу світову війну в Україні та Німеччині. Також заплановані відвідання музейних та меморіальних комплексів в Києві та Берліні,ознайомлення з музейною культурою та комеморативними практиками, їх порівняння.Участь в усіх заходах курсу є обов’язковою. По закінченні курсу кожен учасник зобов’язується підготувати публікацію за результатами участі в освітньому курсі. Публікації учасників буде розміщено на сайті УЦВІГ, у бюлетені «Уроки Голокосту», найкращі буде надруковано у науковому часописі «Голокост і сучасність». Організатори відшкодовують харчування та проживання учасників протягом зустрічей у Києві та Берліні, переліт Київ-Берлін-Київ, витрати на передбачені програмою екскурсії та безкоштовно надають навчально-методичні матеріали. Проїзд до та від Києва – за рахунок учасників. Вступний внесок за участь у програмі: 50 євро.

Заявку на участь в семінарі можна заповнити через онлайн-форму за посиланням:
https://goo.gl/forms/R0oguvvmdxutqE9W2


(доступне також на сайті УЦВІГ www.holocaust.kiev.ua)
Термін подачі заявки – до 23 квітня 2018 р.
Відповідь (орієнтовно) – до 26 квітня 2018 р.
З додатковими питаннями звертайтеся:
Український центр вивчення історії Голокосту
Телефон / факс: (044) 285-90-30
Електронна адреса: uhcenter@holocaust.kiev.ua