Історія, яка змінила світ. У Львові відбудеться  музичний  перформанс на основі світового бестселлера “Східно-західна вулиця. Повернення до Львова” Філіпа Сендса

11 листопада 2017 року о 19.00 львів'ян і гостей міста запрошують на мистецький перформанс-драму "Східно-західна вулиця. Пісня добра і зла", який розповідає про те, як двоє випускників Львівського університету заклали основи сучасного міжнародного права. Постановка відбувається лише 4 рази на рік в різних містах світу.

Львівська подія виняткова тим, що в ній візьме участь Емануель Акс – один з найвидатніших сучасних піаністів, володар семи Греммі, який народився у Львові.


МІСЦЕ: Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)
КВИТКИ на gastroli.com.ua або в касах міста.

Створений Філіпом Сендсом – юристом, який брав участь у найбільш резонансних міжнародних судах про злочини геноциду та порушення прав людини та автором світового бестселера "Східно-західна вулиця. Повернення до Львова" – цей твір пропонує новий погляд на Нюрнберзький процес та історію сучасного міжнародного права через долі трьох юристів. Це розповідь про двох випускників Львівського університету Герша Лаутерпахта та Рафаеля Лемкіна, які винайшли юридичні терміни для найжахливіших злочинів 20 століття - "злочин проти людяності" та "геноцид", у яких визнали винним третього - Ганса Франка, генерал-губернатора окупованої Польщі.

Перформенс запрошує дізнатися незнану історію, яка змінила Львів, міжнародне право та сучасний світ. Постановка Ніни Бразьє (Nina Brazier) однієї з провідних оперних режисерок сучасної Великобританії. За участю юриста та автора Філіпа Сендса і зірки німецького кіно Каті Ріман (Katja Riemann) та у супроводі музики Баха, Бетховена, Рахманінова, Поля Мізракі та Леонарда Коена, яку виконають: Лоран Наурі (бас-баритона, Метрополітен Опера) та знаний джазовий піаніст Гійом де Шоссі (Париж).

Спеціальним гостем програми стане Емануель Акс, один з найзнаніших піаністів сучасності, володар семи Греммі. Він долучиться до постановки лише у Львові - вперше після 1956-го року Емануель Акс повернеться в місто, в якому народився і розпочав музичне навчання.

Детальніше за лінком: https://goo.gl/5uMuP1

Організатори:
Центр міської історії
Nova Touring International (Barcelona)
Львівська міська рада
Львівська обласна філармонія

Партнери:
Видавництво Старого Лева
Collegium Musicum
Львів – місто літератури
ГО "Молода дипломатія"
Ліга студентів Асоціації правників України
DikArt Creative Marketing Company