Для обговорення пропонується така тематика:

- Теорія і методики усноісторичних досліджень.
- Усна історія в Україні в дослідницьких проектах.
- Усна історія в освітньому процесі.
- Проблеми архівування, збереження та презентації джерел усної історії. Усна історія в електронних медіа.
- Усна історія і дослідження історичної пам’яті.
- Суспільство, спільнота, індивід у фокусі усноісторичних досліджень. Усноісторичні методики в царині публічної історії.

Для участі просимо надсилати заявки, які містять відомості про автора (прізвище та ім’я, науковий ступінь, посада, коло наукових інтересів, контактна інформація (адреса електронної пошти та контактний телефон), тему та тези виступу (вся заявка обсягом не більше 2 тис. знаків) на адресу: ohu.kyiv2012@gmail.com

Кінцевий термін подання заявок – 16 квітня 2012 р. Повідомлення про прийняття чи відхилення заявок будуть надіслані до 20 квітня 2012 р.

Планується публікація матеріалів круглого столу у «Віснику Київського національного університету імені Тараса Шевченка». Запрошені учасники до 21 травня 2012 р. включно мають надіслати до оргкомітету повні тексти виступів. Приймаються статті обсягом до 20 тис. знаків. Статті мають бути подані згідно з вимогами до оформлення «Вісників Київського національного університету імені Тараса Шевченка» (режим доступу: http://history.univ.kiev.ua/ru/science/publications/oformlvisnyk-.html).

Оргкомітет залишає за собою право на відбір матеріалів для публікації.

Матеріали доповідей прохання надсилати не пізніше вказаного терміну за адресою: Київ, вул. Володимирська, 60, к. 333 (кафедра новітньої історії України), к. 452-1 (навчальна лабораторія «Центр усної історії».

Телефон для довідок: (044) 239-32-89. Е-mаіl: ohu.kyiv2012@gmail.com
Контактні особи: Микола Боровик (097)571 01 32; Тетяна Пастушенко (097)452 452 1

Організаційний комітет