Гранти на місячне проживання у Львові пропонуються випускникам вищих навчальних закладів та науковцям (незалежно від громадянства, місця праці й проживання), зацікавленим у проведенні досліджень у Львові. Гранти включають безкоштовне проживання у Центрі терміном до одного місяця та доступ до ресурсів Центру. Стипендіати отримають кімнати у сучасному спільному гостьовому помешканні Центру. Вікна кімнат виходять у мальовничий зелений внутрішній дворик будинку, а в кімнатах є доступ до безпровідникового Інтернету. Стипендія не покриває коштів проїзду, харчування та інших витрат.

Стипендіати повинні презентувати своє дослідження у Центрі та подати статтю (підготовлену на матеріалах, опрацьованих впродовж стипендії у Центрі) для серії он-лайн публікацій "Ece-urban" Центру (див. http://www.lvivcenter.org/en/publications/) не пізніше, ніж шість місяців після закінчення гранту.

Заявка має містити:

  • Опис проекту (1000-2000 слів);
  • Резюме;
  • Один рекомендаційний лист (для кандидатів без наукового ступеню)

Просимо надсилати  заявки у форматах PDF та MS Word на електронну адресу академічного координатора Центру Др. Ірини Мацевко (i.matsevko@lvivcenter.org) до 10 березня 2012 р. У полі "Тема" просимо зазначити "Residence Grant Application 2012". Ухвала про присудження стипендії оголошується не пізніше 1 квітня 2012 р. Не передбачено, щоб комісія публічно обґрунтовувала свої ухвали.  

Заявки можна подавати українською, англійською, польською, російською та німецькою мовами.

Увага! Особи, які рекомендують кандидата на отримання гранту, електронною поштою окремо надсилають рекомендаційні листи, де вказують свою контактну інформацію.

Розглядаються лише повністю заповнені заявки.